Ajakava

.

Kesklinn

K, 6-14.aastased, Tallinna Sakala Eragümnaasium, Sakala 21

  • T 15.00-16.00
  • N 15.00-16.00
  • vabalt valitud muu saal gruppi L ajakava järgi

.

Kopli

D1.1, 4-6.aastased, Sitsi Lasteaed, Vihuri 3

  • T 15.00-15.30
  • N 15.00-15.30

D1.2, 2-3.aastased, Sitsi Lasteaed, Vihuri 3

  • T 15.45-16.15
  • N 15.45-16.15

M2, 2-3.aastased, Uus-Maleva 8, judosaal

  • T 17.30-18.00
  • N 17.30-18.00

S2, 4-6.aastased, Uus-Maleva 8, judosaal

  • T 18.00-18.45
  • N 18.00-18.45

L2, 7-14.aastased, Uus-Maleva 8, judosaal

  • T 18.45-20.00
  • N 18.45-20.00
  • L 10.00-11.30

KP2, alates 15.eluaastast, Uus-Maleva 8, judosaal

  • T 20.00-21.00
  • N 20.00-21.00
  • L 10.00-11.30

.

 Lasnamäe

D3, 3-6.aastased, Tallinna Linnamäe Lasteaed, Linnamäe tee 4

  • K 08.00-08.30
  • R 08.00-08.30

D4, 3-6.aastased, Tallinna Muhu Lasteaed, Linnamäe tee 6

  • E 08.00-08.30
  • K 08.00-08.30

D5.2, 2-3.aastased, Tallinna Suur-Pae Lasteaed, Punane 29

  • T 10.10-10.40
  • N 10.10-10.40

D5.1, 4-6.aastased, Tallinna Suur-Pae Lasteaed, Punane 29

  • T 10.10-10.40
  • N 10.10-10.40

D6, 4-6.aastased, (  ), Tallinna Arbu Lasteaed, Arbu 15

  • T 15.00-15.30
  • N 15.00-15.30

D7, 2-3.aastased (  ), Tallinna Arbu Lasteaed, Arbu 15

  • T 15.45-16.15
  • N 15.45-16.15

D15, 3-7.aastased Tallinna Ülemiste Lasteaed, Peterburi tee 18

  • T 16.20-16.50
  • N 08.50-09.20

D10, 3-6.aastased, Lindakivi Lasteaed, Koorti 5

  • T 08.00-08.30
  • N 08.00-08.30

D11, 3-6.aastased, Tallinna Pallasti Lasteaed, Pallasti 39

  • E 15.00-15.30
  • K 15.00-15.30

D16, 3-6.aastased,Tallinna Pae Lasteaed, Pae 50

  • E 16.00-16.30
  • K 16.00-16.30

D17, 3-6.aastased,Tallinna Loitsu Lasteaed, Loitsu 8

  • T 08.00-08.30
  • N 08.00-08.30

M1, 2-4.aastased, Mahtra Gümnaasium, Mahtra 60

  • E 17.30-18.00
  • K 17.30-18.00

S1, 4-6.aastased, Mahtra Gümnaasium, Mahtra 60

  • E 18.00-18.45
  • K 18.00-18.45

L1.1, alates 7.eluaastast, Mahtra Gümnaasium, Mahtra 60 (algajad)

  • E 18.45-20.00
  • K 18.45-19.50
  • R 17.30-19.00

L1.2, alates 7.eluaastast, Mahtra Gümnaasium, Mahtra 60 (sportlased)

  • E 19.50-21.00
  • K 19.50-21.00
  • R 19.00-20.30

M5, 2-4.aastased, Tallinna Kihnu Lasteaed, Kihnu 1

  • E 17.30-18.00
  • K 17.30-18.00

S5, 4-6.aastased, Tallinna Kihnu Lasteaed, Kihnu 1

  • E 18.00-18.45
  • K 18.00-18.45

L5, alates 7.eluaastast, Tallinna Kihnu Lasteaed, Kihnu 1

  • E 18.45-20.00
  • K 18.45-20.00
  • R 17.30-19.00

M4, 2-4.aastased, Vene Gümnaasium, J. Koorti 23

  • T 18.00-18.30
  • N 18.00-18.30

S4, 4-6.aastased, Vene Gümnaasium, J. Koorti 23

  • T 18.30-19.15
  • N 18.30-19.15

L4, alates 7.eluaastast, Vene Gümnaasium, J. Koorti 23

  • T 16.30-18.00
  • N 16.30-18.00
  • R 17.30-19.00 ( Tallinna Kihnu Lasteaed, Kihnu 1)

F1, alates 7.eluaastast, Vene Gümnaasium, J. Koorti 23

  • T 17.00-18.00
  • N 16.30-18.00

.

Mustamäe

D8, 3-6.aastased, Lasteaed «Tähekese», Ehitajate tee 50

  • K 16.15-16.45
  • N 09.30-10.00

D12.1, 4-6.aastased, Lasteaed «Delfin»,, Sütiste 4

  • E 08.00-08.30
  • K 08.00-08.30

D12.2, 2-3.aastased, Lasteaed «Delfin», Sütiste 4

  • E 16.30-17.00
  • R 16.30-17.00

D18.1, 5-7.aastased, Tallinna Allika Lasteaed,   J. Sütiste tee 7

  • R 15.00-15.30

D18.2, 2-4.aastased, Tallinna Allika Lasteaed,   J. Sütiste tee 7

  • R 15.30-16.00

M3, 2-4.aastased, Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium, Tammsaare tee 145

  • E 17.30-18.00
  • K 17.30-18.00

S3, 4-6.aastased, Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium, Tammsaare tee 145

  • E 18.00-18.45
  • K 18.00-18.45

L3.1, alates 7.eluaastast, Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium, Tammsaare tee 145 (algajad)

  • E 18.45-20.00
  • K 18.45-20.00
  • R 17.30-19.00

L3.2, alates 7.eluaastast, Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium, Tammsaare tee 145 (sportlased)

  • E 18.45-20.00
  • K 18.45-20.00
  • R 19.00-20.30

KP1, alates 14.eluaastast, Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium, Tammsaare tee 145

  • E 19.45-21.00
  • K 19.45-21.00
  • R 18.30-19.30

.

 Pirita

D9, 4-6.aastased, Lasteaed Adelion, Lepiku tee 34b

  • E 09.30-10.00
  • K 09.30-10.00

D9.1, 2-3.aastased, Lasteaed Adelion, Lepiku tee 34b

  • E 10.00-10.30
  • K 10.00-10.30

D9.2, 1.5-2.aastased, Lasteaed Adelion, Lepiku tee 34b

  • E 10.30-11.00
  • K 10.30-11.00

.

Õismäe

D2.1, 4-6.aastased, Tallinna Rukkilille Lasteaed, Õismäe tee 70

  • E 15.00-15.30
  • R 15.00-15.30

D2.2, 2-3.aastased, Tallinna Rukkilille Lasteaed, Õismäe tee 70

  • E 15.30-16.00
  • R 15.30-16.00

М6, 2-4.aastased, Tallinna Õismäe Vene Lütseum, Õismäe tee 28

  • T 17.30-18.00
  • N 17.30-18.00

S6, 4-6.aastased, Tallinna Õismäe Vene Lütseum, Õismäe tee 28

  • T 18.00-18.45
  • N 18.00-18.45

L6, alates 7.eluaastast, Tallinna Õismäe Vene Lütseum, Õismäe tee 28

  • T 18.45-20.00
  • N 18.45-20.00
  • R 17.30-19.00 Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium, Tammsaare tee 145

Kõrgendatud keerulisega treeningud

  • L 18.00-20.00

 

.

Ujula

Sõle Spordikompleks Sõle 40a

B1, 3.aastased

  • L 09.00-10.00

B2,  4.aastased

  • L 10.00-11.00

B4,  5-6.aastased

  • L 09.00-10.00

B12, alates 7.eluaastast (juba ujuvad vabalt)

  • P 10.00-11.00

TOP spa, Purje 9

B5, 3.aastased

  • L 16.30-17.30

B6, 4.aastased

  • L 15.30-16.30

B7, 5.aastased

  • L 14.30-15.30

B9, 3-6.aastased

  • T 11.00-12.00

B10, alates 6.eluaastast (juba ujuvad vabalt)

  • P 14.30-15.30

B11, alates 6.eluaastast (sportlased)

  • P 14.30-15.30